Edukacja z najlepszymi


Początek nowego roku szkolnego to czas, kiedy rodzice muszą kompletować swoim dzieciom wyprawkę zawierającą nie tylko zeszyty, pisaki, kredki. To również moment, kiedy należy zakupić odpowiednie podręczniki jakie wskażą nauczyciele. Niewielu rodziców zdaje sobie sprawę, że wybór odpowiednich książek według których odbywać się będzie nauka nie jest łatwy. Nauczyciele często w ostatniej chwili podejmują decyzję odnośnie tego, jaki zestaw książek razem z ćwiczeniami będą stosować na lekcjach. Wszystko przez to, że na rynku znaleźć można wiele ciekawych propozycji. Wśród nich znajdują się podręczniki Nowa Era.

Nauka z Nową Erą

Nowa Era to miejsce, gdzie przede wszystkim można zakupić książki do szkoły podstawowej, począwszy od klasy 1 do klasy 8. Są to ludzie, którzy w swojej ofercie mają takie książki oraz zeszyty ćwiczeń, dzięki którym edukacja jest prowadzona w sposób przystępny i przyjazny. Oczywiście, podręczniki Nowej Ery napisane są przez wielu wybitnych specjalistów, którzy bardzo starannie i bardzo dokładnie podchodzą do tego, aby stworzyć podręczniki po które nie tylko nauczyciel będzie chciał sięgnąć, ale również sam uczeń. W klasach od jeden do trzy proponowane są zestawy na które składa się kilka książek, kart pracy oraz zeszyty ćwiczeń, gdzie poruszane są tematy społeczne, polonistyczne, matematyczne, przyrodnicze, itd. Edukacja wczesnoszkolna nie ma podziału na poszczególne przedmioty, dlatego w jednej książce poruszanych jest wiele tematów. Tylko religia oraz język obcy mają osobne książki do nauki. Wszystko jest tak opracowane, że cały zestaw wystarcza na jeden rok łącznie z powtórkami. Dzięki temu dzieci mogą lepiej utrwalić sobie wiedzą jaką zdobywają przez cały rok szkolny.

Wyjątkowe wydawnictwo


Nowa Era to wyjątkowe wydawnictwo, które w edukację wkłada ogrom pracy oraz zaangażowania, co owocuje tym, że wielu nauczycieli korzysta z ich podręczników w najróżniejszych zakątkach Polski. Nie tylko w ich ofercie można znaleźć tradycyjne podręczniki dla klas od 1 do 8. Można również u nich otrzymać e-ćwiczenia, e-booki, aplikacje mobilne. Osoby bardziej wymagające mogą również u nich zakupić rozwiązania informatyczne dedykowane dla pracowników szkolnych (łatwiejsza i szybsza praca) oraz oprogramowania, które są pomocne w zarządzaniu oświatą. Warto również dodać, że podręczniki wydawnictwa Nowa Era zgodne są z nową podstawą programową. Nie można zapomnieć, że nowa reforma edukacyjna likwidująca gimnazja spowodowała konieczność wydania nowych podręczników. I takie są właśnie książki, jakie znajdziemy w ofercie tego wydawnictwa od wielu lat działającego na rynku.

Children obraz autorstwa freepik - www.freepik.com